Massi on asutatud 1934. aastal ning pakub maastiku- ning maanteerattaid ka kõige nõudlikumatele ratturitele.  Pika ajalooga Hispaania rattatootja pakub eksklusiivset võimalust koostada ratas just endale personaalselt. Kõik komponendid (stemmi pikkus, hammasrataste arv, komponentide värv jne) on võimalik valida vastavalt enda soovidele.

Dawes on tuntud oma kvaliteetsete matkarataste ning Reynolds`i terasraamide kasutamise poolest. Tootevalik on väga lai, alates maanteeratastest ning lõpetades elektriratastega.

Dawes`i ajalugu

Jalgrattabränd Dawes pakub sulle unikaalset segu Briti pärandist ja väljapaistvatest tulemustest. Kõik sai alguse 1906.aastal kui Charles Dawes asutas firma Humphries & Dawes, kus Humphries pool tegeles mootorrataste kokkupanemisega.
1926.aastaks olid parnterite teed lahku läinud, moodustatud kompanii Dawes Cycles Limited ning sellest ajast peale on äri olnud vaid tõusuteel. The Dawes´i tehas tegi sõja ajal sõjaväele rattaid ning on ka kogu Briti koondise ratturite (ka off-road sõitjate) innukas toetaja.
Paljude meie mudelite kvaliteet on teinud nendest omalaadsed suunanäitjad, nagu Galaxy matkaratas ja Kingpin kokkupandav jalgratas.
Olles alati tegutsenud Birminghami kandis, on Dawes suhtunud kirglikult kvaliteeti, teenindusse ja jalgrattasõitu.

2011. aastast pakub tootevalik rattasõidu tipptaset kogenud ja asjatundlike töötajate ning suurepärase edasimüüjate võrgu kaudu.
Me teeme jõupingutusi, et meie kliendid saaksid alati olla kindlad, et nende jalgratas kindlustab neile suurepärase teeninduse ning annab kordumatut väärtust - teadmised, mida kinnitab ka suur hulk sõltumatute ajakirjade arvustusi.
Loodame siiralt, et otsustate Dawes toote kasuks ning jagate meiega meie kirge kaherattaliste vastu.
Avasta oma maailma!